O firmie

Witamy w Zicom!

Marek Zieliński, Prezes Zarządu Zicom

"Nasz przepis na sukces: najpierw pytamy Klienta czego potrzebuje a potem dostarczamy mu: 20% więcej, 30% szybciej, 40% taniej niż konkurencja. To wymaga od nas ciężkiej pracy – ale gwarantuje zadowolenie Klientów – bo od tego zaczyna się sukces firmy."

- Marek Zieliński, Prezes Zarządu Zicom

 

 

ZICOM

Zicom Next to firma powstała w 2007 roku od początku nastawiona na rozwój sieci światłowodowej na terenie Polski. Doświadczenie zebrane we wcześniejszych latach, w których byliśmy liderem rozwoju sieci internetowej w Tarnowie, umożliwiło dynamiczny rozwój i zapoczątkowało szereg inwestycji w rozwój technologii i infrastruktury, dzięki czemu możemy gościć u Państwa w domu.

W każdej lokalizacji posiadamy serwis techniczny który monitoruje 24h/7 dni w tygodniu jakość Twoich usług. Dodatkowo Telefoniczne Centrum Obsługi Abonentów od poniedziałku do soboty służy pomocą i radą w zakresie jakichkolwiek problemów.

 

Dlaczego warto być naszym Klientem?

  • Jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie oferty dla Klientów. W zakresie ceny, jak i innych warunków jak np. czas trwania umowy. Mamy najlepszy wskaźnik cena/jakość na każdym rynku na którym oferujemy nasze usługi. Klienci cenią sobie proste umowy i max elastyczność oferty. To my dopasowujemy się do Klienta a nie Klient do naszej oferty
  • Jesteśmy dostępni dla klientów w ich miejscu zamieszkania. Wszędzie mamy ekipy serwisowe gotowe już do 2 godzin po zgłoszeniu usterki do akcji naprawczej. Mamy telefoniczne centrum obsługi Klientów czynne 6 dni w tygodniu oraz lokalne Biura Obsługi Klientów.
  • Dostarczamy usługi o najwyższej jakości – technologia FTTH, łącza symetryczne, 50Mbs – to standard naszej oferty internetowej . Przewyższamy jakością dużych operatorów bo 70% z każdej zarobionej złotówki inwestujemy w rozwój usług i technologii.
Newsletter
Zapisz się na newsletter ZICOM.