Serwis techniczny

Serwis techniczny

tel. stacj. +48 146 505 100, kom. +48 785 500 242

 

Pomoc Speed Test

 

Lokalny Serwis techniczny


Jeżeli przytrafi Ci się awaria to daj nam znać – naszym zadaniem jest uruchomienie lokalnej ekipy serwisowej i dopilnowanie aby usterka została szybko i skutecznie usunięta.

Nasz system motywacyjny ustawia nas zawsze po stronie Klienta i Zicom aby podnosić jakość usług ustawił nas w roli „pełnomocnika” Klienta który ma dbać i działać w interesie Klientów w stosunku do służb technicznych wewnętrznych oraz zewnętrznych Partnerów technicznych które mają zapewnić bezawaryjność i najwyższą jakość naszych usług.

 

 

Centralny Serwis Zicom


Codziennie nasi koordynatorzy techniczni monitorują sieć teletechniczną aby jak najszybciej reagować na ew. usterki.
Działamy wg. 3 stopniowego procesu:

  1. pozyskanie informacji o uszkodzeniu, natychmiastowa weryfikacja zdalna skali uszkodzenia,
  2. natychmiastowe zdalne działania naprawcze (urządzenia transmisji i sterowania siecią, także terminal klienta),
  3. uruchomienie lokalnych służb serwisowych (wizyta u Klienta)
 
 

Naprawiamy i doradzamy:


Poniedziałek – Piątek: 8-20
Sobota: 10-18
Niedziela: nieczynne

 

Serwis Zicom Next

Zicom Next – CC Tarnów
ul. Przemysłowa 6

 

Telecentrum – Obsługa uszkodzeń:

Magdalena Gucwa (kierownik)

Magdalena Gucwa (kierownik)

146 505 100

mgucwa@zicom.pl

Krystian Hadas

Krystian Hadas

146 505 100

khadas@zicom.pl

 

Ewelina Bajorek

Ewelina Bajorek

146 505 100

ebajorek@zicom.pl

Jarosław  Knurek

Jarosław Knurek

146 505 100

jknurek@zicom.pl

 

 

 

Serwis – obsługa techniczna uszkodzeń

Łukasz Marzec

Łukasz Marzec

146 505 100

lmarzec@zicom.pl

Mariusz Sapeta

Mariusz Sapeta

146 505 100

msapeta@zicom.pl

Paweł Michoń

Paweł Michoń

146 505 100

pmichon@zicom.pl

 

Mariusz Kuś

Mariusz Kuś

146 505 100

mkus@zicom.pl

Wojtek Nosal

Wojtek Nosal

146 505 100

wnosal@zicom.pl

Jacek Kołakowski

Jacek Kołakowski

146 505 100

kontakt@zicom.pl

 

Wyświetl większą mapę »

Newsletter
Zapisz się na newsletter ZICOM.