eBOX

eBOX to nowy dekoder Telewizji Światłowodowej. Dzięki niemu masz możliwość dostępu do szeregu nowatorskich funkcji. Jedną z nich jest "TIMESHIFT".

 

TIMESHIFT

 

PAUZOWANIE i OGLĄDANIE OD POCZĄTKU

Zacznij panować nad czasem

eBOX nowe funkcjeNA CZYM POLEGA USŁUGA TIMESHIFT?

TimeShift umożliwia zatrzymywanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału na żywo do 3 godzin wstecz – teraz już nigdy nie spóźnisz się na swój ulubiony serial, mecz czy film – to Ty panujesz nad czasem.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z UŁSUGI I ILE ONA KOSZTUJE?

Usługa jest dostępna za darmo dla posiadaczy pakietów SMART, OPTIMUM I PLATINUM oraz dla posiadaczy pakietu EXTRA HD (w poprzedniej ofercie pakietowej).

 

JAK KORZYSTAĆ Z TIMESHIFT?

Obejrzyj krótki film edukacyjny, a szybko dowiesz się jak proste jest korzystania z nowej funkcji!

 

Telewizja Światłowodowa

 

 

Najbogatszy wybór kanałów

Kanały TV

Co powiesz na prawie 250 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 120 w jakości HD? W tym świetle wybór najnowocześniejszej technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 4 pakiety: MINI, SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo - opcje premium, które zadowolą każdego widza.

 

 

Na kilku ekranach jednocześnie

Kilka ekranów

Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostałych domowników właśnie coś oświeciło i chcą zobaczyć inne programy na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie. W tej technologii wszystko jest możliwe.

 

 

Krystaliczna jakość obrazu

 

Twoje łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.

 

 

Multimedialny dekoder

Telewizja Światłowodowa - Dekoder

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy - dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi.

 

 

 

eBOX

Zobacz galerię zdjęć:

eBOX Z123 / eBOX M15

Pliki do pobrania:
Newsletter
Zapisz się na newsletter ZICOM.