Jeszcze Świetlniej

Jeszcze Świetlniej

Promocje w Telewizji Światłowodowej
od 16 listopada 2016 r.

 Szanowni Państwo
już od 16 listopada 2016 r. rozpoczynamy nową promocję główną dla Abonentów Telewizji Światłowodowej.

Pragniemy przypomnieć również, że w związku z rozszerzeniem liczby kanałów od dnia 15.11.2016 r. zmianie ulegnie lista kanałów Telewizji Światłowodowej. W nocy z 15 na 16.11.2016 r. zarówno dekodery ADB 2840 jaki dekodery eBOX M15 pobiorą nową listę kanałową przygotowaną do pojawienia się nowych kanałów.

 

Zmiany programowe:

 • ZOOM TV
  Kanał o profilu lokalno-samorządowym – za zgodą nadawcy zostanie udostępniony wszystkim Operatorom.
   
 • NOWA TV
  Kanał uniwersalny o profilu filmowo-rozrywkowym – zostanie udostępniony w dniu 15.11.2016 r. Partnerom Telewizji Światłowodowej, którzy do tego dnia zawarli umowę z nadawcą; Dla pozostałych Partnerów na pozycji tego kanału będzie wyświetlany komunikat o braku sygnału do czasu zawarcia umowy z nadawcą i przekazania tej informacji od nadawcy do EVIO.
   
 • ESKA TV
  (zapewnienie Abonentom ponownego odbioru kanału) zostanie udostępniony w dniu 15.11.2016 r. Partnerom Telewizji Światłowodowej, którzy do tego dnia zawarli umowę z nadawcą; Dla pozostałych Partnerów na pozycji tego kanału będzie wyświetlany komunikat o braku sygnału do czasu zawarcia umowy z nadawcą i przekazania tej informacji od nadawcy do EVIO.
   
 • WP
  Kanał interaktywny z audycjami o edukacji medialnej i treściami z nowych mediów (data startu: 02.12.2016 r.) - pojawi się na liście kanałowej w momencie rozpoczęcia emisji kanałow; będzie dostępny dla Partnerów, którzy będa mieli zawartą umowę z nadawcą.
   
 • Metro
  Kanał o profilu lifestylowym (data startu emisji nie została dotychczas potwierdzona przez nadawcę) - pojawi się na liście kanałowej w momencie rozpoczęcia emisji kanałów; będzie dostępny dla Partnerów, którzy będa mieli zawartą umowę z nadawcą.

 

Aktualna lista kanałów:

 

Pakiet Start

Pakiet Extra HD

Pakiet Premium

Newsletter
Zapisz się na newsletter ZICOM.